Connect with us

Politica

USR Constanța și-a ales conducerile filialelor din județ. Iată lista completă

Published

on

USR Constanța și-a desemnat, în urma Adunărilor Generale desfășurate în week-end-ul 12-13 iunie 2021, structurile de conducere la nivelul filialelor locale locale din județul Constanța, după cum urmează:

Filiala municipală USR Constanța:

Președinte: Florin Cocargeanu

Biroul Local: Loredana Timofte (Vicepreședinte); Alexandru Sorin Dănilă (Vicepreședinte);

Edward Nedelcu (Vicepreședinte); Dima Cheosea; Adriana Bunghez; Camelia Nicolae-Zgumă; Ion Zaifu; Adrian Gorcea; Simina Eleonora Vlad; Iulian Călin.

USR Năvodari:

Președinte: Petre Enciu

Biroul Local: Valentin Sterpu (Vicepreședinte); Cristian Bălașa (Vicepreședinte), Ștefan

Antonaru; Oana Valentina Purcărea Dima; Ana Maria Listarf; Andrei Toxin.

USR Mangalia:

Președinte: Semiran Abdurefi

Biroul Local: Mădălin Corodescu (Vicepreședinte), Gabriela Nachiu, Angela Marinescu,

Mihaela Marin Dubei, Nicoleta Cinzeacă, Mihailidis Raftopol.

USR Medgidia:

Președinte: Bogdan Moșescu

Biroul Local: Mihai Lala (Vicepreședinte); Ionuț Lupu

USR Ovidiu:

Președinte: Daniel Balaeș

Biroul local: Valentina Seceleanu; Raluca Antonescu; Bogdan Ciordaș; George Mihăescu,

Dan Oancea; Andreea Furnea.

USR Valu lui Traian:

Președinte: Valentin Frangulea

Biroul local: Oana Ciamita (vicepreședinte), Teodora Stanciu.

USR Topraisar:

Președinte: Denis Hagicalil

Biroul local: Elena Georgeta Vasile (vicepreședinte); Cristian Gică Lucaci.

USR Saligny:

Președinte: Ionuț Ciurariu

Biroul local: Tudor Mihai (vicepreședinte); Nicoleta Marinescu

USR Ghindăreşti:

Președinte: Mihai Vîlcu

Biroul local: Liviu Ariton (vicepreședinte); Robert-Ciprian Epifan; Vasilica-Olguța Miron;

Claudia Gavrilă.

USR Cernavodă:

Președinte: Petru Moraru

Biroul local: Andrei Rizea (vicepreședinte); Valentin Bejan

USR Pantelimon:

Președinte: Gheorghe Crăciunaș

Biroul local: Tudor Moroșanu (vicepreședinte); Elena Nicolae

USR Agigea:

Președinte: Gabriel Ciobanu

Biroul local: Anamaria Gornicu (vicepreședinte); Cristian Petre (vicepreședinte); Sebastian

Solomon, Dragoș Vasile.

USR Cumpna:

Președinte: Claudiu Bordei

Biroul local: Claudiu Vișan (vicepreședinte); Marius Ioniță; Daniel Luca

USR Poarta Albă:

Președinte: Constantin Ciobaniuc

Biroul local: Virgil Pascu (vicepreședinte); Florin Todica; Mariana Chioafă; Stela Ciobaniuc

USR Mereni:

Președinte: Marian Melente

Biroul local: Roxana-Maria Mocian (vicepreședinte); Mirela Simina Roșoga

USR Techirghiol:

Președinte: Marius Dobre

Biroul local: Sever Bechiș (vicepreședinte)

USR Tuzla:

Președinte: Cristina Marta

Biroul local: Traian Sidorencu (vicepreședinte); Cristina Mitchievici

USR Lumina:

Președinte: Cristian-Florin Stoian

Biroul local: Ana Maria Călin (vicepreședinte); Alina Stoian

USR Eforie:

Președinte: Carmen Mardale

Biroul local: Iulian Filimon (vicepreședinte); George Rădulescu

USR Mihail Kogalniceanu:

Președinte: Mirela Adriana Pavel

Biroul local: Mihaela Maxim (vicepreședinte); Mircea Ionuț Frățilă

Comentarii pe Facebook

Autentifica-te pe Facebook pentru a comenta