Conecteaza-te cu noi

Societate

Consiliul Local Lumina, în calitate de unic acționar al SC Gospodaria Lumina SRL, anunță recrutarea pentru urmatoarele posturi vacante în cadrul societății

Published

on

Administrator/Director general

Candidatul Ideal

Studii superioare, de preferat in domeniul economic/sau administrarea afacerii
Cunostinte avansate de oparare PC
Cunostinte limba engleza nivel conversaţional
Experienta pe o pozitie de conducere, coordonare intr-o companie privata de minim 2 ani
Personalitate distinctă, integritate şi credibilitate; prezenţă sigură şi plăcută
Capacitate de analiză, sinteză, organizare şi stabilire a priorităţilor
Identificare puternică cu obiectivele societăţii.

Descrierea jobului

Advertisement

Responsabilitati:
Planificarea si coordonarea stategiei de business a companiei
Elaborarea si analiza planurilor strategice si tactice precum si implementarea proceselor si procedurilor operationale la nivelul companiei
Supervizarea respectarii contractului colectiv de munca, gestiunea relatiei cu angajatii
Centralizarea avizelor PSI, SSM, autorizatiilor utilajelor, respectarea legislatiei in domeniul functionarii companiei
Interfata dintre companie si institutiile statului, gestionarea relatiei cu colaboratorii companiei. Asigură dezvoltarea parteneriatelor prin identificarea potențialilor clienți și prospectarea continuă a pieței.

MECANIC ÎNTREȚINERE UTILAJE / ELECTRICIAN ÎNTREȚINERE UTILAJE

Cerințe minime:
Certificat de calificare în domeniu;
Capacitate de analiză, organizare și adaptare profesională;
Cunoștințe și deprinderi tehnice temeinice astfel încât să execute un minim de operații de întreținere având complexitate medie;
Inovativ, dornic de perfecționare, punctual;
Permisul categoria B constituie un avantaj.

Descriere job:
Verificarea tehnică a utilajelor destinate producției;
Verificări agregate, ungeri, reglaje, completări ale nivelurilor de ulei și lichide // Verificări agregate, înțelegerea schemelor electrice, capacitatea de a folosi diferite aparate de măsură și control;
Reparație sau înlocuire componente defecte;
Întocmire necesar de materiale;
Lucru în echipă.

Persoanele interesate pot obține detalii sau depune CV-uri la adresa de e-mail gospodaria.lumina.srl.@gmail.com sau la sediul din Str. Morii nr.79A

Comentarii pe Facebook

Autentifica-te pe Facebook pentru a comenta

Despre Noi

Știri și investigații din județul Constanța.
Aici găsiți subiectele care contează.

Asociația Puterea Civică

Forma legală: ONG/Asociație
Cod de Identificare Fiscală: 24860568

Adresa: Constanța, Bd. IC Brătianu nr. 48, Bl. G29 (Complex Intim), Et. 1, Biroul 7.

Telefon: 0241.625.564

E-mail: ordinea.ro@gmail.com

Copyright © 2018 Ordinea.RO - Theme by MVP Themes, powered by WordPress. Administrat, Implementat, Optimizat de Takmate Solutions